Kiosk Ve Bildirim Pano Çözümleri

borvel

 

kiosk

  Ayrıca merkezi server üzerinde geliştirilen yönetim paneli ile kullanıcıların tüm kiosk işlemleri gibi nöbet düzenleme, tanımlama ve takip işlemleride tek noktadan yapılabilmektedir. Kiosk çözümü alt yapısında çalışan nöbet gösterim sistemi sürekli internet bağlantısına gerek duymaksızın web standartlarından kopmadan geliştirilmiştir. Böylelikle sistem gösterim işlemine internetin olmadığı anlarda da devam edebilmekte internet bağlantısı sağlandığı anda olası değişiklikleri algılayıp çalışmasına devam edebilmektedir.

  Borvel Kiosk Sistemi Linux işletim sistemi üzerinde özgün yazılımsal çözüm olarak hem interaktif hemde bildirim amaçlı çalışabilecek şekilde üretilmiştir. Linux işletim sistemi bilindiği üzere lisans maliyeti gerektirmeyen, üstün süreklilik ve dayanıklılık avantajlarına sahiptir. Bu sayede müşterilerimiz ekstra lisanslama maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazlar. Ayrıca donanımsal çözüm olarak performans ve süreklilik konu başlıklarından taviz vermeden tercih ettiğimiz pi çözümleri sayesinde donanım maliyetlerini en minimum seviyede tutmaktayız.

  Borvel Eczane Nöbet yazılım çözümü de yukarıda sözü geçen alt yapı üzerinde çalışacak şekilde tarafımızdan geliştirilmiştir. Geliştirdiğimiz aracı yazılımlar sayesinde tüm nöbet noktalarındaki bilgisayarlar tek merkezden konfigure edilebilir, düzenlenebilir ve güncellenebilmektedir. Bu sayede yeni kurulum gerektirmeksizin bütün sistem alt yapısı güncellenebilmekte ve gerekli düzenlemeler yapılabilmektedir.