Kurumsal Network Çözümleri

borvel

 

   Borvel Bilgi Teknolojileri kurumsal network çözümleri noktasında alt yapı tasarımları ve ağ topolojilerinin oluşturulması, güvenlik analizlerinin ve tedbirlerinin alınması, uzak lokasyonlar arasında gerekli network bağlantılarının sağlanması ve yedekli sistemlerin oluşturulması gibi tüm kurumsal network ihtiyaçlarınıza dünya standartlarında çözümler sunmaktadır.

  Güçlü bir bilişim alt yapısı güçlü bir ağ topolojisi ve konfigürasyonu gerektirir. Bu bağlamda gerek kablolu gerek kablosuz sanal özel ağlar ile ayrıştırılmış hızlı ve güvenli alt yapı çözümleri ile kurumunuzu daha güçlü daha rekabetçi bir yapıya kavuşturuyoruz. Sadece kurulum aşamasında değil aynı zamanda kurulum sonrası süreçte özgün çözümler ile tüm sisteminizi takip etmenizi ve olası alarmlar durumunda anında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Bu sayede minimum aksaklık ve maksimum süreklilik ile en optimum fiyat/performans noktasını garanti ediyoruz.

   Borvel Bilgi Teknolojileri olarak geliştirdiğimiz monitoring sistemler ile kurumunuz da bir network uzmanı istihdam etmenize gerek kalmaksızın 7/24 oluşabilecek problemler anında tespit edilerek bilgilerinize sunulur ve onayınız dahilinde tarafımızdan süratle giderilir. Sonuç olarak size güvenli ve sağlam sistem alt yapısının keyfini çıkartmak kalır..

   Daha fazla teknik detay veya ücretsiz danışmanlık için tıklayınız.